KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15774183
nr 1577 4183
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Oljemålning, Anthony Strüwer (f. 1942), "Summer symphony". Signerad, daterad -90. Olja på duk, bildmått: 91x72 cm, yttermått inklusive ram: 130x83 cm
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 13 november 2023
kl 18:16:05
13/11 18:04:12
Anthony Strüwer
Läs mer om Anthony Strüwer